COLAMINA 1000 + D3

Informacje o produkcie:

Postać:
kapsułka
Ilość w opakowaniu:
120
Suplement diety:
tak
Nie zawiera:
subtancji przeciwzbrylających, konserwantów, alergenów, GMO
Produkt przyjazny dla VEGAN:
nie
Szczegóły dostawy

Pobierz informacje o produkcie w PDF

Zamówienia telefoniczne +48 667 200 448

Opis

Dlaczego Colamina 1000+D3to produkt właśnie dla Ciebie?

Kolagen uważa się za jedną z najważniejszych substancji,od których zależy młodość, jędrność, gładkość i elastyczność skóry.Z upływem lat wytwarzanie kolagenu przez nasz organizm maleje, a wraz z tym zmniejsza się sprężystość skóry i powstają zmarszczki. Kolagen,który dostarczamy do organizmu z zewnątrz ma wiele pozytywnych zastosowań. Między innymi dostarcza potężną dawkę czystego białka,które buduje nasze mięśnie i poprawia metabolizm.Dostarczone białko przyspiesza również spalanie tkanki tłuszczowej.W ten sposób suplementacja kolagenem wspomaga odchudzaniei utratę zbędnych kilogramów.

Do produkcji 120 kapsułek Colaminy użyto 60000 mg na jedno opakowanie certyfikowanego kolagenu NatiCol pozyskanego metodą ekstrahowania, ze skór ryb oceanicznych, a produkowanego od 1839 roku we Francji.

Ubytek kolagenu w tym wieku przejawia się w pierwszych zmarszczkach, ubywa go znacznie po 30 roku życia, są to pierwsze oznaki że nasz organizm starzeje się – skóra – kości- włosy

Ubytek kolagenu widoczny w zmarszczkach już nie mimicznych ale głębszych partiach czoła, oczu, wiotkość skóry, znaczne zmiany w gęstości, pogarszający się wzrok.
Zaczynamy coraz częściej odczuwać bóle w kręgosłupie oraz nogach, łokciach. Niedobory kolagenu w tym wieku to 25 %

Ubytek kolagenu w tym wieku przekracza 30 %. Z uwagi na zmiany w systemie hormonalnym widoczne są zmarszczki, oraz postępujące zmiany w układzie kostno – ruchowym, osteoporoza
to wynik ciągłych niedoborów w organizmie, zmiany bólowe w układzie kostnym informują o stanach zapalnych. Niedobór duży odczuwają nasze organy, serce, płuca, wiązania oraz oczy.

Sposobem na opóźnienie negatywnych procesów starzenia się jest dostarczenie organizmowi bio dostępnego kolagenu, który znajduje zastosowanie w:

1. profilaktyce stawów
2. bólach stawów – łagodzi stany zapalne
3. odbudowie mazi stawowej – dzięki temu stawy nie „trzeszczą” podczas ruchu
4. stanach pooperacyjnych stawów, po zwichnięciach, złamaniach – przyspiesza procesy rehabilitacyji
5. nawilżaniu skóry czyniąc ją jędrną
6. regeneracji skóry wyraźne ją odmładzając
7. rozjaśnianiu i obkurczaniu naczynek
8. redukcji zmarszczek
9. pielęgnacji skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym
10. pielęgnacji skóry skłonnej do alergii
11. przywracaniu skórze młodego wyglądu
12. regeneracji włosów i paznokci
13. regeneracji skóry po oparzeniach słonecznych
14. ujędrnianiu zwiotczałej skóry piersi, brzucha, pośladków i ud

Kiedy wzrasta zapotrzebowaniena kolagen?

Wraz z wiekiem (zazwyczaj około 25 roku życia)organizm ludzki stopniowo traci kolagen.Jest to proces nieuchronny i nie da się go uniknąć,gdyż zostaje zachwiana równowaga pomiędzyodbudową komórki a jej degradacją. Jest to procesnaturalny związany z biologią człowieka.Jednakże poprzez dostarczanie dodatkowych ilościkolagenu możemy ten proces zdecydowanie opóźnić -tworząc mocne rusztowanie dla większości naszych narządów.

Szczególnymi okresami gdzie wzrasta zapotrzebowaniena kolagen są:

1. Wszelkiego rodzaju złamania kości ,zwichnięcia, kontuzje(tu deficyt kolagenu jest ogromny) a zwłaszcza w procesachpostępującej osteoporozy
2. Zwiększona aktywność fizyczna
3. Stany zapalne w organizmie
4. Wiek dojrzewania u młodzieży (wzmożony rozwój kości i organów wewnętrznych)

Potęga składnikówColaminy 1000+D3

Suplement ten został skomponowany z najwyższej jakości surowców, które gwarantują skuteczność oraz bezpieczeństwo przy długotrwałym stosowaniu.Ta wyjątkowa kompozycja to bomba odżywczo-witaminowa dla całego Twojego organizmu, zapakowana w wygodne do przyjmowania wegetariańskie kapsułki, które gwarantują najlepszą wchłanialność i przyswajalność.
Hydrolizat kolagenu rybiego NatiCol® 1000
* Siarczan D-glukozaminy 500**Ekstrakt z dzikiej róży w tym: naturalnawitamina C 114,3 80*100 Kwas hialuronowy 15*Wapń 10 1,25 Witamina D3 0,005 MSM – 20 mg

Zalecane dzienne spożycie:

1 kapsułka najlepiej po lub w trakcie posiłku z uwagi na lepsze przyswajanie suplementu.W okresach wzmożonego zapotrzebowania – 1-3 kapsułek dziennie.

Witamina P Bajkalska

Informacje o produkcie:

Postać:
kapsułka
Ilość w opakowaniu:
60
Suplement diety:
tak
Nie zawiera:
subtancji przeciwzbrylających, konserwantów, alergenów, GMO
Produkt przyjazny dla VEGAN:
tak
Szczegóły dostawy

Pobierz informacje o produkcie w PDF

Zamówienia telefoniczne +48 667 200 448

Opis

Dlaczego Witamina P Bajkalska

Witamina P Bajkalska jest Naturalnym suplementem diety -bioflawonoidem o naturalnej strukturze z przeciwutleniaczemgrupy P-witamin.Jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem na świecie.W skład witaminy wchodzi Taksyfolina czystości 98.9%oraz Arabinogalaktan.

Najczystsze tereny Rosjigdzie w zimie temperatura waha się-50 C a latem +45 C, co stworzyła naturczyli produkt z najbogatszej energii – życia drzewa modrzewiowego.

Bliżej przyrody, bliżej zdrowia
Nie jesteśmy w stanie być wszędzie tam gdzieprzyroda wskazuje nam kierunek w drodze do długowieczności.Wiedza która czerpiemy z przyrody zapisana jestprzez nasze pokolenia a kierunek to Bajkał.

W przypadku przewlekłego niedotlenieniamięśnia sercowego, niewydolności serci zaburzeń rytmu serca – Wzmacnia pracewydolności serca, zmniejsza krzepliwośćkrwi, stabilizuje rytm serca, odżywiai regeneruje uszkodzone komórki serca.

Regeneruje mikrokrążenie, poprawiadrenaż metabolitów w uszkodzonychnarządach i stabilizuje metabolizmkomórek.

Moc arabinogalaktany z modrzewiaskutecznie wpływa na naprawczeszczelności jelita grubegopoprzez obniżenie PH okrężnicyco w następstwie oczyszcza krewz szkodliwych związków chemicznych.

Najsilniejszy przeciwutleniacz

Witamina P Bajkalska wyróżnia się także tym, że jej substancja aktywna, czyli taksyfolina należy do najsilniejszych przeciwutleniaczy naturalnego pochodzenia dostępnych na rynku.
W zasadzie nie ma jej równych, ma najwyższe zdolności przeciwutleniacze i zdolność do wiązania wolnych rodników – posiada obecnie największy potencjał antyoksydacyjny w skali testu ORAC, Oxygen Radical Absorbance Capacity.
Wobec powyższego, jej profilaktyczne stosowanie może nie tylko wzmocnić organizm od wewnątrz i usunąć oznaki zmęczenia, ale i odmłodzić ciało oraz przedłużyć życie w dobrym zdrowiu nawet o 20-25 lat.

Jak stosować witaminę P Bajkalska

Baba Vanga – wiedźma, wieszczka aleprzede wszystkim zielarka.Przepisy na mikstury z Modrzewasyberyjskiego zielarki znane są do dziś w Rosji na Ukrainie.1. Zmniejsza ryzyko zakrzepicy 2. Zapobiega rozwojowi miażdżycy 3. Likwiduje bezobjawowe stany zapalne 4. Poprawia przepływy wieńcowy 5. Leczy i wspomaga procesy nowotworowe 6. Wymiata niepotrzebne wolne rodniki z naszego organizmy tym samym 7. Przywraca witalność naszego organizmu Stosowanie produktu : w stanach przewlekłych chorób przez 14 dni stosować po 4 kapsułki później do 3 miesięcy po 2 kapsułki na dobę Profilaktycznie jedna kapsułka dziennie.

Fellow Men

Informacje o produkcie:

Postać:
kapsułka
Ilość w opakowaniu:
60
Suplement diety:
tak
Nie zawiera:
subtancji przeciwzbrylających, konserwantów, alergenów, GMO
Produkt przyjazny dla VEGAN:
tak
Szczegóły dostawy

Pobierz informacje o produkcie w PDF

Zamówienia telefoniczne +48 667 200 448

Opis

Szeroko pojęta sprawność męska może zależeć od wielu czynników. Na pewno w tym miejscu możemy powiedzieć, że jest ona bardzo ważnym czynnikiem w życiu każdego mężczyzny. Bez wątpienia o tę męskość, niezależnie od tego, co się za nią kryje, należy we właściwy sposób zadbać. Mężczyźni z reguły nie są fanami zażywania dodatkowych witamin czy suplementów diety. Większość z nich twierdzi, że w zupełności wystarcza im zbilansowana dieta, a jeśli znajdą czas wolny to dodatkowa aktywność fizyczna. Ale czy to wystarczy, aby zachować młodzieńczy wigor? Czy w zabieganym życiu, przy stresującej pracy i niedoborze snu możemy liczyć jedynie na dobrą dietę?

Badania dowodzą, że nie zawsze..

Fellow Men przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, który dostosowuje się do ich potrzeb!
Specjalna kompozycja naturalnych składników takich jak selen, maca, ekstrakt z karczocha, cebuli i palmy sabałowej korzystnie wpływają na samopoczucie, dodają witalności, poprawiają życie seksualne w tym funkcje reprodukcyjne oraz jakość nasienia.
Jeśli Twój mężczyzna odczuwa zmęczenie wywołane stresem, nadmiarem pracy, wzmożoną aktywnością fizyczną, od dłuższego czasu staracie się o potomstwo, bądź jeśli potrzebuje uzupełnić swoją dietę w cenną dawkę witamin to ten produkt jest właśnie dla Niego.

Selen nazywany jest pierwiastkiem życianie bez przyczyny. Jest on bowiem niezbędnydo tego, by długo cieszyć się dobrym zdrowiemi wyglądem. Bierze udział w wytwarzaniu enzymu,który chroni nas przed wolnymi rodnikami.A to ich szkodliwe działanie jest według naukowcówodpowiedzialne m.in. za szybsze starzenieczy powstawanie nowotworów. Selen wzmacnia układodpornościowy. Ma to znaczenie zwłaszcza jesieniąi zimą. Wtedy bowiem nasz organizm jestszczególnie podatny na działanie wirusów i bakterii,często się przeziębiamy.Dużo też się mówio jego dobroczynnym wpływie na stawy (wspomaga leczeniereumatoidalnego zapalenia stawów).Kolejny ważny składnikto ekstrakt z karczocha hiszpańskiego, który mawłaściwości hepatoprotekcyjne (ochronai regeneracja wątroby) i redukujące poziom cholesteroluPreparaty lecznicze zawierające ekstrakt z karczochaobniżają stężenie cholesterolu we krwi, zapobiegająmiażdżycy tętnic, są polecane na zaburzenia trawienia.Najnowsze badania wskazują na wysokie działanieantynowotwor we rośliny. A dodatkowo, podnosząc libido, pozytywnie wpływa namęską sprawność.

Dawkowanie

Dorośli 1 kapsułka dziennie

Przeciwwskazania

Brak znanych przeciwwskazań. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników

Herbbionat

Informacje o produkcie:

Postać:
kapsułka
Ilość w opakowaniu:
60
Suplement diety:
tak
Nie zawiera:
subtancji przeciwzbrylających, konserwantów, alergenów, GMO
Produkt przyjazny dla VEGAN:
tak
Szczegóły dostawy

Pobierz informacje o produkcie w PDF

Zamówienia telefoniczne +48 667 200 448

Opis

Dlaczego Herbbionat?

Herbbionat wykazuje szerokie spektrum działania.Wykazuje udowodnione naukowo oddziaływanie ograniczające rozwój bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów.
• Nie są znane efekty uboczne – likwiduje jedynie chorobotwórcze patogeny zachowując w stanie nienaruszonym symbiotyczną z nami florę jelitową.
• Najwyższa jakość pozyskiwania ekstraktów roślinnych metodą monocząsteczkową. Wysoka biooaktywność produktu.
• Synergia działania –połączenie składników w celu maksymalizacji efektów zdrowotnych.
• Produkt powstał jako efekt połączenia badań wielu instytutów naukowych w Rosji z wiedzą tradycyjnych naturopatów.

Skuteczne wsparcie przy stanach zapalnychi schorzeniach układu oddechowego, moczowego,
krwionośnego oraz hormonalnego.

Wspomaga leczenie i przeciwdziała
chorobom nowotworowym.

Zwiększenie efektywności kuracji
antybiotykowych i osłona „dobrej”
flory bakteryjnej.

Wzmocnienie działania
układu odpornościowego.

Detoksykacja organizmu.

Wspomaganie gojenia się ran
oraz chorób skórnych.

Skład preparatu

Ekstrakt z brodziuszki wiechowatej(andrographis paniculata),
ekstrakt z pucnicy islandzkiej(cetraria isłandica),
ekstrakt z ziela dziurawca,
ekstrakt zliści eukaliptusa,
ekstrakt z liści orzecha włoskiego,
ekstrakt z ziela rzepika pospolitego,
bromełaina,
papaina,
wyciąg z korzenia goryczki żółtej,
propolis.

Sposób użycia

*Dorośli i dzieci powyżej 6 lat w celach suplementacyjnych.

1 kapsułka 3 x dziennie

  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) stosowanej diety.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników oraz w czasie ciąży i laktacji. Chronić przed światłem i wilgocią.