FIRMA

Rodzinna firma Lencomm sp. z o.o jest firmą handlową z ponad 30-to letnim doświadczeniem zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych. Założona w 1990 roku pod nazwą Lencomm Trade International przez obecnego Patrona firmy – Włodzimierza Tomczaka — Dyrektora Handlowego oraz Ewę Lenczowską-Tomczak — Dyrektora Generalnego, oferuje klientom na całym świecie profesjonalny serwis dostarczając najwyższej jakości produkty.

W naszej działalności handlowej koncentrujemy się głównie na rynku ochrony zdrowia, współpracy z placówkami naukowym oraz niszowo, specjalizując się w dostarczaniu unikalnych odczynników niezbędnych między innymi w kryminalistyce. Firma Lencomm będąca właścicielem renomowanej marki Gold Hp Dry TM (dawniej GUT Plus), jest również wyłącznym przedstawicielem wielu firm zagranicznych (np. Grupobios, DiaSource, Orasure, Beckman Coulter, Medical Wire). Działamy aktywnie odnosząc sukces nie tylko na rynku polskim ale też na wielu rynkach europejskich, w Afryce i Azji. Wieloletnie doświadczenie, poparte specjalistycznym wykształceniem poszczególnych członków naszego zespołu pozwala nam zapewnić zarówno najwyższy poziom obsługi naszych klientów jak również godnie i profesjonalnie reprezentować zagranicznych producentów będąc od wielu lat ich autoryzowanym przedstawicielem na rynku polskim.


Zaufanie, jakim obdarzają nas nieprzerwanie od lat zarówno nasi klienci i partnerzy krajowi (m. in. Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera w Poznaniu, Instytut Sportu Państwowy- Instytut Badawczy w Warszawie, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Warszawie, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakówie jak i zagraniczni – np. Creo Medical czy MD Doctors skutecznie motywuje nasz zespół do dalszego i nieprzerwanego doskonalenia naszych działań.